Neden Biz ?

Müsterilerimizin bizi seçmesinin temel sebepleri olarak;
Müsteri isteklerine en uygun çözümler sunmak,
Güler yüzlü ve kaliteli hizmet,
Onarimda olusabilecek problemler için çözüm odakli garanti hizmetleri.

Misyonumuz

Hidrasyon Yatirim ve Danismanlik Sirketi olarak, hizmet verdigi sektörde öncü olma özelligini de bünyesinde bulunduran sirketimiz uzman ekibi, çözüm odakli yaklasimi, alaninda uzman tedarikçileri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu faaliyetlerinde ‘’ müsteri ihtiyaçlarinin dogru analizi ve uygun proje ’’ ilkesinden ödün vermeden dogru adimlarla ilerleyen Sirketimiz, Önde gelen Uluslararasi firmalar arasindaki yerini daha yukariya tasiyacaktir.

Vizyonumuz

Sirketimiz uzman kadrosu ve is ortaklari ile faaliyetleri çevresinde destege ihtiyaç duyan firmalara gerekli hizmetleri, uygun projeler ile gerçeklestirmektedir.

Hakkimizda


Tüm müsteri ve tedarikçilerimizi ortak paydaslarimiz ve is ortaklarimiz olarak benimsemekte olan Sirketimiz; Kaynak Suyu, Içme Suyu, Mineralli Su ve Jeotermal Su alanlarinda uluslararasi sirketlerde görev almis deneyimli kadrosu ile sektörde yer alan veya almayi hedefleyen is ortaklarimizin stratejik hedeflerine ulasabilmeleri için takim çalismasi ruhu ve tüm enerjimiz ile hizmet etmek istiyoruz.

Is ortaklarimizla birlikte Sürekli Mükemmellik modeli ile, ulusal, uluslararasi standartlar ve gelisen teknolojiler hakkinda bilgi ve birikimlerimizi paylasarak; Pazar paylarini arttirmaya yönelik üretim teknolojileri, üretim ve kalite standartlari, maliyet analizleri, geri kazanim projeleri ile gerekli analizler yapilarak ayni zamanda ülke ekonomisine de deger katmayi hedeflemekteyiz.

‘’Basari ve parlak bir gelecek, çok çalisan ve yaptiklarina inanan insanlarin  - sirketlerin daima yanindadir.’’